W dobie cyfrowej transformacji, efektywna strategia reklamowa online jest niezbędna dla wzrostu i widoczności Twojej firmy. W Sukces Ads, oferujemy kompleksowe usługi marketingu cyfrowego, które są kluczem do sukcesu w świecie internetu.

Nasze Usługi

W SukcesAds specjalizujemy się w kreowaniu skutecznych kampanii reklamowych, które wyróżniają Twoją markę w internecie.

Nasze usługi obejmują:

  • Reklamy Google: Dostosowane kampanie, które nie tylko zwiększają Twoją widoczność w wyszukiwarkach, ale także przekładają się na wyższe konwersje i sprzedaż. Wykorzystujemy zaawansowane techniki targetingowe, aby dotrzeć do osób szukających dokładnie tego, co oferujesz.
  • Reklamy w Meta (Facebook i Instagram): Tworzymy angażujące kampanie, które docierają do Twojej docelowej grupy odbiorców, budując trwałe relacje i rozpoznawalność marki. Nasz kreatywny zespół projektuje przyciągające wzrok treści, które rezonują z Twoimi potencjalnymi klientami.
  • Reklamy w pozostałych systemach: Spersonalizowane kampanie na innych platformach. Pomagamy w budowaniu marki i generowaniu leadów przez content dopasowany do specyfiki każdej z platform, maksymalizując zasięg i angażowanie.

Więcej o tym, co znajduje się w naszej ofercie możesz dowiedzieć się klikając tutaj:


CENNIK

Ile kosztuje reklama w Google ADS w 2024 roku?

Zanim wydasz pieniądze na reklamę Google ADS musisz wiedzieć kilka rzeczy

Najpierw trzeba dobrze ustawić – skonfigurować reklamę – wymaga to sporo nakładów pracy – około 8 godzin pracy specjalistów. Nie liczę tutaj kosztów przygotowania grafik, materiałów wideo, chwytliwych tekstów reklam, często przygotowania stron lądujących dla reklamy (Landing Page):

Ile-kosztuje-konfiguracja-reklamy-w-Google-ADS-w-2024-roku
Ile-kosztuje-konfiguracja-reklamy-w-Google-ADS-w-2024-roku

Powyższa cena zawiera koszt pracy – nie zawiera samej kwoty wydanej na reklamę. Ona może wynosić ok kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy złotych.

Obsługa reklamy
Reklama musi być analizowana, wyniki analiz interpretowane, a następnie trzeba określić jakie kroki podejmowane są dalej. Ta co miesięczna praca też kosztuje stąd koszty co miesięcznej obsługi reklamy (niezależnie od budżetu na samą reklamę) są następujące:

Ile-kosztuje-prowadzenie-kampanii-Google-ADS-w-2023-roku
Ile-kosztuje-prowadzenie-kampanii-Google-ADS-w-2024-roku

Dlaczego wybrać SukcesAds?

Wybór SukcesAds to decyzja zaufania do partnera, który głęboko rozumie Twoje cele biznesowe i oferuje skrojone na miarę strategie marketingowe, które przynoszą realne efekty. W SukcesAds harmonijnie łączymy innowacyjne technologie z kreatywnością, by każda kampania wyróżniała się unikalnym charakterem i maksymalną skutecznością. Dążymy do tego, aby nie tylko sprostać Twoim oczekiwaniom, ale je wykraczać, ustanawiając nowe standardy w branży.

Twoja marka jest dla nas misją, którą realizujemy z zapałem i precyzją. W SukcesAds każdy element kampanii, od wizualnego detalu po strategicznie dobrane słowa, jest pieczołowicie kształtowany. Naszym priorytetem jest, aby Twoja marka nie tylko osiągnęła zasięg wśród odbiorców, ale stała się dla nich źródłem inspiracji i motywacji do działania.

Nie pozwól, by rywale zdobyli przewagę w internetowym rozgrywaniu rynku.
Zacznij współpracę z nami już teraz i odkryj, jak SukcesAds może wynieść Twoją firmę na wyżyny sukcesu.

W SukcesAds łączymy innowację, kreatywność i pasję, by przekształcać każde kliknięcie w trwałą wartość dla Twojej marki.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pionierami w cyfrowej reklamie, łącząc innowację z kreatywnością, aby każde kliknięcie liczyło się na Twoją korzyść.

Specjalizujemy się w tworzeniu niestandardowych kampanii reklamowych w Meta, Google i więcej, przekształcając zainteresowanie w lojalność i zapewniając, że Twoja marka zyskuje widoczność tam, gdzie najbardziej się to liczy.